Agroturystyka Kaszuby i spływy kajakowe rzeką Piaśnica

Agroturystyka Kaszuby i spływy kajakowe rzeką Piaśnica
Agroturystyka Kaszuby i spływy kajakowe rzeką Piaśnica

W ciągu kilku minionych lat, bardzo dużą popularnością zaczęły cieszyć się wczasy w gospodarstwach agroturystycznych. Czy to nowy trend Polaków? Wychodzi na to, że coraz częściej zaczynamy doceniać uroki wsi, na przykład w regionie Kaszub nad morzem. Lubimy spędzać tam nie tylko wakacje latem, ale również zima i jesień. A przy tym w okresie letnim zawsze decydować się na spływy kajakowe rzeką Piaśnica, której trasa kończy się w morzu Bałtyckim na plaży Dębki.

Agroturystyka i kajaki – dlaczego?

Agroturystka to prężnie rozwijająca się branża i takie gospodarstwa mają nam coraz więcej do zaoferowania. Pokoje są czyste, schludne, w pełni wyposażone i co już jest standardem z dostępem do internetu. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie: starsi ciszę i spokój, a młodsi mają okazję poznać przyrodę, taką prawdziwą i żywą.

Agroturystyka i kajaki to ciekawa odskocznia od morza lub gór a ceny są przystępne dla każdego. Polecam rodziną z małymi dziećmi, bo bliskość przyrody dla takich szkrabów to naprawdę coś fantastycznego.

Zazwyczaj właściciele takich gospodarstw starają się wyjść na przeciw oczekiwaniom gości i posiadają do dyspozycji klientów: rowery, kajaki, organizują pokazy wyrobu masła wg tradycyjnej metody, przejażdżki bryczką. Tak naprawdę mamy dużo atrakcji do dyspozycji, wszystko zależy od regionu w który się udamy.

Także przez nas organizowane są spływy kajakowe każdego sezonu w rzece Piaśnica. Serdecznie zapraszamy do Kontaktu!