Spływ kajakowy Piaśnica okazją do zacieśniania więzi interpersonalnych

Spływ kajakowy Piaśnica okazją do zacieśniania więzi interpersonalnych
Spływy kajakowe rzeką Piaśnica pozwalają poprawiać więzi z drugimi

Woda, słonce, czas wolny. Od wiosny do jesieni można korzystać z organizowanych przez wyspecjalizowane firmy spływów kajakowych. To sama frajda. Pamiętacie piosenkę z filmu, z cyklu „W starym kinie” – „Ach jak przyjemnie kołysać się wśród fal, gdy szumi, szumi woda i płynie sobie w dal”? Szkoda, że nie powtarzają tych radosnych filmów. Tam dziewczęta płynęły w grupie kajakami. Nie przesiadywano przed komputerem, telewizorem.

Organizowano spływy kajakowe

Tam się młodzież poznawała, rodziły się sympatie, przezywano przygody. Przeprawa kajakami przez jeziora, pajęczą sieć rzek z plecakami, prowiantem to sprawdzenie umiejętności współpracy z grupą. Postoje nad rzekami, biwaki nad jeziorami w trakcie spływów kajakowych to fajna przygoda, wspólne spędzanie czasu, przygotowywanie wspólnych posiłków, snucie opowiadań, wspólne opowieści.

Spływ kajakowy rzeką Piaśnica to pomysł na spotkanie klasowe po latach, pomysł na męską wyprawę, przyjaciół, a także ojca i syna. Czas na zacieśnienie rodzinnych więzów. Czy syn jest nastolatkiem, czy dorosłym mężczyznom. Nie zwlekaj, nie czekaj.